Tvorba designu dle šablony

Úprava předpřipravených šablon.
CHCI SE SEJÍT

Co je potřeba vědět?

Ne všechny šablony jsou správně nak´ódované

WordPress je podle různých statistik nejpoužívanějším redakčním systémem, tudíž existuje spousta šablon a pluginů od vývojářských firem, agentur, ale i nadšenců do WordPress. Může se stát, že daná šablona je uživatelsky přívětivá a její design je velmi líbivý, ale její výkon nemusí být úplně optimální. Kolikrát se klienti diví, proč se jim stránka načítá tak dlouho. My vám kromě úpravy vašich šablon nabízíme i audit vašeho webu, s cílem jej zrychlit, abyste nepřicházeli o své zákazníky.

Pro koho je to vhodné?

Je to vhodné pro ty, kteří teprve začínají a nechtějí utrácet mnoho za tvorbu webu. Upřímně si ale myslíme, že pokud to myslíte s vaším businessem vážně, tak kvalitní web je základ. A to šablonou nelze vyřešit. Buďte unikátní a nebojte se investovat do designu na míru!

Chápu, beru na vědomí

Pomůžeme vám s nainstalováním, úpravou a nastavením šablony. Průběh spolupráce může začít společným výběrem šablony. Dále doporučíme vhodný hosting, který je vhodný pro WordPress. Tato varianta se hodí pro ty, kteří si chtějí web částečně ladit a spravovat sami.

Jste připraveni?

TQ Design © 2020
chci@tqdesign.cz